Zaměstnání - volné pozice

V současné době hledáme vhodné uchazeče na tyto pozice:

  • Odborně-technický pracovník oddělení akustiky
  • Odborně-technický pracovník oddělení akustiky PS - pracoviště Praha

Bližší informace k jednotlivým pozicím jsou uvedeny níže.

Odborně-technický pracovník oddělení akustiky

Náplň práce:

  • Modelování akustických situací (hluk z dopravy, hluk ze stacionárních zdrojů, výstavby atd.);
  • Tvorba akustických studií a posudků.

Požadavky:

  • Absolvent VŠ technického zaměření (absolvent ČVUT např. elektrotechnická fakulta, strojní fakulta);
  • Schopnost samostatné práce a práce v týmu;
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič);
  • Znalost práce v MS Word, Excel, akustické programy výhodou;
  • Zodpovědnost, spolehlivost;
  • Znalost AJ nebo NJ.

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení včetně benefitů;
  • Práci v mladém kolektivu;
  • Moderní pracovní prostředí;
  • Nejnovější technické vybavení;
  • Flexibilní pracovní dobu.

Pracoviště:

  • Praha

Nástup:

  • Dle dohody.

Kontakt:

EKOLA group, spol. s r.o.

Mistrovská 4, Praha 10

Životopisy zasílejte na emailovou adresu vedoucího oddělení akustiky:

Ing. Aleš Matoušek, Ph.D.

ales.matousek@ekolagroup.cz

Inzerát ve formátu pdf je ke stažení zde.

Odborně-technický pracovník oddělení akustiky PS - pracoviště Praha

  • Projektování v oboru stavební a prostorové akustiky (divadla, media, školy, průmysl);
  • Akustická měření, výpočty, tvorba akustických studií;
  • Akustická měření;
  • Vývoj, výzkum;
  • Práce v terénu i v kanceláři.

Požadavky:

  • Absolvent VŠ technického zaměření (např. absolvent ČVUT elektrotechnická fakulta, strojní fakulta, stavební fakulta) – praxe v oboru výhodou, ale vhodné i pro absolventy
  • Znalost práce v MS Word, Excel, Autocad. Akustické programy, Matlab, C++ výhodou;
  • Dobrá znalost výpočetní techniky – výhodou;
  • Znalost audiosystémů – výhodou u FEL, strojů a VZT – výhodou u FS, statiky – výhodou u FSv;

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu;

Pracoviště:

  • Praha.

Nástup:

Kontakt:

EKOLA group, spol. s r.o.

Životopisy zasílejte na emailovou adresu vedoucího oddělení akustiky PS:

Ing. Petr Novák

petr.novak@ekolagroup.cz

Inzerát ve formátu pdf je ke stažení zde.

Vaši žádost pečlivě zvážíme a v případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

Všem uchazečům o zaměstnání garantujeme, že s jejich osobními materiály zacházíme diskrétně a neposkytujeme je žádné třetí straně.

Kalendář akcí

duben – říjen 2017

PT 1996, HEM34065 (E02/VN/2017)

Měření hluku ze stacionárního zdroje

více »

červen – říjen 2017

PT 1996, HEM34065 (E01/ŽD/2017)

Měření hluku z železniční dopravy

více »

2. pololetí 2017

PT EO3 (E03/AS/2017)

Výpočet ekvivalentních hladin akustického tlaku A ze silniční dopravy s použitím standardních výpočtových metodik

více »

PT 5349 (E04/V/2017)

Měření vibrací přenášených na ruce při práci s ručním mechanizovaným nářadím

více »

Naši partneři

Logo Norsonic Logo DataKustik Logo G.R.A.S.

EU